Irodai és pénzügyi asszisztens

A svájci központú Leica Geosystems magyarországi képviselete munkatársat Irodai és pénzügyi asszisztens pozícióba.

MUNKAKÖRI FELADATOK:

    • Iroda működésének támogatása
    • Megrendelések kezelése
    • Bevételezés
    • Számlázás
    • Könyvelők, könyvvizsgálók adminisztratív támogatása (számlák összegyűjtése, rendezése, átadása, stb.)
    • Raktárkezelés
    • Export/Import ügyintézés
    • Menedzsment információs rendszer vezetése, riport készítés menedzsment felé
    • Menedzsment asszisztencia
    • Alapvető HR feladatok támogatása
    • Kereskedelmi tevékenység támogatása (pl. rendezvényszervezés, kampányok, stb.)

    Elvárások:

    • Felsőfokú gazdasági végzettség
    • Erős kommunikációs képességek
    • Számlázási, logisztikai tapasztalat előny
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban elvárás. Német nyelvismeret előny.

    ELVÁRT SZÁMÍTÓGÉPES ISMERETEK:

    • A Microsoft Office (Word, Excel) készségszintű ismerete
    • Képesség és hajlandóság egyéb, a munkakörrel kapcsolatos szoftver, CRM rendszer használatának elsajátítására

    UTAZÁS:

    A munkavégzés helye Budapest, de eseti jelleggel vidéki/külföldi utazás is előfordulhat

    Amit nyújtunk:

    • Versenyképes jövedelem és bónusz lehetőségek
    • Mobiltelefon, laptop
    • Egy dinamikusan fejlődő, piacvezető nemzetközi vállalat háttere és annak magyarországi fiatal, lelkes csapata

    Jelentkezni angol és magyar nyelvű önéletrajzzal lehet az alábbi email címen: