Csupán termékleírásokból és brosúrákból tájékozódni a legújabb technológiákról ma már igencsak kockázatos.
Mert igazán megismerni az új szakmai trendeket, felfedezni az apró tippeket-trükköket, amelyek különbséget tesznek jól- és hatékonyan végzett munka között, csak gyakorlatban lehet.
Hogyan veszed fel a versenyt ha a technológia rohamos fejlődése megkopottá teszi az iskolapadban megszerezett tudást?
3 részes workshop sorozatunkkal, most olyan tudást adunk a kezedbe, amellyel megismered a legújabb technológiákat, megtanulod, hogyan alkalmazhatod azokat termelékenységed növelésére akár vállalkozóként, akár munkavállalóként.
A workshop alkalmával megismerheted a GNSS-szel és egy emberes (robot) mérőállomással történő mérés fortélyait, valamint az ezekhez kapcsolódó legkorszerűbb technológiákat. Bemutatjuk, hogyan lehet a felmérés során időveszteség nélkül vonalakat rajzolni és a kapott állományt ezután AutoCAD
Civil 3D-be importálni autoamtizált metódusokkal. A módszer előnye, hogy nagyban lecsökken az irodai feldolgozás ideje, miközben a terepen eltöltött munkaórák nem lesznek hosszabbak.
Részletes tematika:
A résztvevő megismeri a Leica Captivate terepi szoftver mérnökgeodézia feladatok elvégzésére kifejlesztett alkalmazásaiban rejlő lehetőségeket, Leica MS60 és TS16 egyemberes robot mérőállomások segítségével. Részletes betekintést nyer az Autokitűzés program és a Terepi felület elemzés program funkcióiba, működésébe, elméleti hátterébe és gyakorlati használatába.
Átfogó képet nyújtunk az eszközök DXF fájl kezelési lehetőségeiről a különböző mérnöki feladatokra specifikálva, beleértve az importálási és szerkesztési lehetőségeket valamint a kapott eredmények értelmezését.